AktualnościSystemy rynnowe

Wygraj rynny! Konkurs Galeco „Wygrywaj do kwadratu”

Koszt całkowitego systemu orynnowania to nie mała kwota. Osoby budujące dom zwykle więc starają się na nim oszczędzić. A to błąd – rynny oraz rury spustowe wykonane z dobrej jakości materiałów, a także funkcjonalne i dobrze wypełniające swoje obowiązki, o estetyce nie zapominając – to ważny element bezpieczeństwa domu. Co więc pozostaje, kiedy nie stać nas na wydanie zbyt dużej sumy na orynnowanie, a chcemy wybrać najlepsze? Wygranie konkursu!

Chodzi o II edycję konkursu „Wygrywaj do kwadratu”, której organizatorem jest polska firma Galaco – lider wśród producentów systemów odprowadzania wody deszczowej. Można w nim bowiem wygrać nie byle co: zwrot kosztów zakupu całego orynnowania. Aby wygrać, należy zakupić jeden z dwóch popularnych systemów firmy Galeco – może to być niezwykle atrakcyjny wizualnie i wysoce funkcjonalny Galeco STAL2, który znany jest dzięki głównym elementom o kwadratowym profilu, co sprawia, iż orynnowanie to idealnie sprawdza się w domach nowoczesnych, o prostych, geometrycznych kształtach. Lub system Galeco BEZOKAPOWY, czyli rozwiązanie dla tych, którzy swoje rynny oraz rury spustowe woleliby raczej ukryć niż eksponować. Dzięki wkomponowaniu ich w elewację, doskonale sprawdzą się tam, gdzie zależy nam na przejrzystych, czystych przestrzeniach.

Po zakupie jednego z systemów zostają tylko trzy proste kroki. Po pierwsze, należy go zamontować! Kiedy już rury i rynny spustowe znajdą swoje miejsce, niezbędne będzie sfotografowanie projektu, a następnie zgłoszenie się do konkursu poprzez wypełnienie specjalnie przygotowanego formularzu dostępnego na stronie www.galeco.pl.

Konkurs na najlepsze wykorzystanie produktów Galeco potrwa do końca października tego typu. Do końca listopada zaś otwarte będzie głosowanie na najlepsze projekty. Z dziesięciu najwyżej ocenionych, jury wyłoni zwycięzcę. I to właśnie on otrzyma główną nagrodę – całkowity zwrot kosztów zakupu orynnowania.

Previous post

Nowoczesna tradycja

Next post

Gang "dekarzy" atakuje

No Comment

Leave a reply