Aktualności

Zapraszamy na Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy

50 młodych dekarzy, 3 kategorie i 16 drużyn. Wielkie zmagania adeptów sztuki dekarskiej potrwają od 2 do 3 lutego. W tym samym czasie odbędzie się także jubileuszowy Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Młodzi na dach!

VIII Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy odbędą się w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA. Zmagania potrwają od 2 do 3 lutego w hali numer 7. Uczestnikami Mistrzostw będą dekarze w wieku do 27 lat. Zawodnicy będą wykonywać zadania w trzech kategoriach: dachy strome, dachy metalowe i dachy płaskie. W sumie w zawodach weźmie udział 16 drużyn dekarskich, czyli aż 50 zawodników, którzy będą walczyć o tytuł najlepszych polskich wykonawców dachowych. Poznańskie mistrzostwa wyłonią również zawodników, którzy będą reprezentować nasz kraj na Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy. W tym roku międzynarodowe zmagania młodych dekarzy odbędą się w Warszawie w październiku tego roku.

Imprezę w Strefie Dobrego Dachu poprowadzi znany prezenter i showman – Filip Chajzer. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!

Kongres PSD

Do 5 lutego potrwa także XV Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, które patronuje Mistrzostwom. W tym roku spotkanie zrzeszonych w PSD mistrzów dekarskich będzie miało swoją jubileuszową edycję. Podczas Kongresu eksperci podsumują zeszłoroczne osiągnięcia oraz nowinki z branży dekarskiej. Poznamy zwycięzców MPMD oraz narodową kadrę młodych dekarzy na Mistrzostwa Świata. Doświadczeni wykonawcy otrzymają nagrody od PSD.

Kongres Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy poprowadzi gwiazda TVN TURBO – Kuba Bielak.

Zapraszamy do 2 do 5 lutego do Poznania do hali No 7!

Previous post

Dachówka karpiówka - podręcznik dla dekarzy

Next post

„Pod pewnym dachem 2016” tylko do końca stycznia

No Comment

Leave a reply