Aktualności

Zapraszamy na VIII Salon Praktyki Dekarskiej

Już w ten weekend startują Targi Budownictwa Interbud, które odbywają się w Łodzi. Oprócz wystawców, prezentacji nowości produktowych i technologii budownictwa przewidziano specjalne imprezy dla dekarzy. Wystawa potrwa do 6 marca.

Od 4 do 6 marca 2016 r. w Łodzi w Hali Expo przy al. Politechniki 4 potrwają XXIII Targi Budownictwa Interbud. Wydarzenie jest skierowane do producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych i wykończeniowych, architektów i biur projektowych, a także firm budowlanych i wykonawców oraz do inwestorów, którzy zamierzają zbudować własne cztery klaty lub są w trakcie prac. Zakres targów obejmuje wszystkie zagadnienia związane z budownictwem mieszkaniowym od materiałów, poprzez wyposażenie, po sprzęt i narzędzia. W trakcie licznych wykładów i prelekcji zostaną poruszone m.in. kwestie nowelizacji prawa budowlanego oraz kosztorysów projektu i budowy.

Specjalnie dla dekarzy i inwestorów

Podczas targów będzie miał miejsce VIII Salon Praktyki Dekarskiej, czyli jedno z niewielu wydarzeń w kraju przeznaczone dla branży dekarskiej. Salon jest specjalnie wydzieloną przestrzenią, w której ekipy dekarskie, blacharze, cieśle i producenci materiałów dachowych mogą spotkać się, by podyskutować na temat rzemiosła i trendów branżowych. Salon Praktyki Dekarskiej to przede wszystkim szkolenia i warsztaty, podczas których będzie można dowiedzieć się m.in.: jak nie popełniać błędów w montażu, jak prawidłowo użytkować sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości oraz na czym polega obsługa programu komputerowego „Kosztorysowanie Dekarz”.

Specjalną strefą jest tzw. Wyspa wiedzy dla inwestora. Eksperci i specjaliści opowiedzą o technologiach i wyrobach dekarskich i pomogą podjąć decyzje przy wyborze materiałów pokryciowych czy ekip dekarskich.

Zapraszamy do Łodzi!

Previous post

Żniwa eksporterów trzciny dachowej

Next post

Galeco nagradza nowych klientów

No Comment

Leave a reply