Aktualności

Złota Budowlana Marka Roku znów u Galeco

– Cieszymy się, że nasze rozwiązania są wybierane przez coraz szersze grono wykonawców, a działania podejmowane w ramach promocji firmy i jej produktów przynoszą efekty nie tylko w aspekcie sprzedażowym, ale i wizerunkowym – mówił uradowany Tomasz Piotrowski, członek zarządu Galeco. To właśnie ta firma, po raz drugi z rzędu zdobyła tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku w kategorii „systemy rynnowe”.

Nagroda Budowlanej Marki Roku stanowi zwieńczenie badania prowadzonego rokrocznie przez Centrum Badań i Analiz Rynku. Wśród ankietowanych, od których zbierane są opinie na temat materiałów budowlanych różnej kategorii znajdują się przede wszystkim inwestorzy i wykonawcy doskonale znający produkty danej marki. I to właśnie oni za najlepszego producenta systemów rynnowych wybrali po raz kolejny firmę Galeco.

Złota Budowlana Marka Roku 2017 - Galeco
Złota Budowlana Marka Roku 2017 – Galeco

Podczas gali, która odbyła się 8 czerwcu w hotelu Venecia Palace w Michałowicach k. Warszawy, uroczyście wręczono wyróżnienia. Wśród obecnych gości pojawili się nie tylko sami laureaci, ale także przedstawiciele środowiska: wykonawcy, producenci materiałów budowlanych oraz partnerzy biznesowi. Nagrody przyznawane były w dwóch kategoriach: częstotliwości stosowania rozwiązań marki oraz najlepszej relacji ceny do jakości.

I rzeczywiście, Galeco doskonale spełnia kryteria Budowlanej Marki Roku. Systemy odprowadzania wody deszczowej, które oferują, wyróżniają się przede wszystkim doskonałymi parametrami technicznymi. Zawdzięczają to wykorzystywaniu innowacyjnych rozwiązań oraz nowoczesnych technologii – takich choćby jak opatentowany kształt profilu rynny, który zwraca uwagę wywiniętymi do wewnątrz krawędziami. Naszym wyróżnikiem na rynku jest innowacyjne podejście do asortymentu oraz niestandardowe podejście do wykonawców, hurtowników i inwestorów. To właśnie satysfakcja klientów daje nam energię do kreowania silnej i stabilnej marki – podkreślał Tomasz Piotrowski z Galeco.

Galeco cenione jest przez inwestorów także przez konkurencyjne ceny, które sprawiają, iż właśnie ich orynnowanie wybierane jest przez wielu klientów. Nic więc dziwnego, iż kolejny raz mogą cieszyć się z tego zaszczytnego wyróżnienia.

Previous post

Niestandardowe materiały na rynny

Next post

Czym pokryć dach altanki ogrodowej? 3 sprawdzone materiały

No Comment

Leave a reply