Dachy

Najważniejsze wydarzenia branżowe – zapowiedź

Dokładnie za miesiąc, pod koniec października, odbędzie się jedno z największych i najważniejszych wydarzeń dla branży dekarskiej, czyli Kongres IFD. Już teraz warto zaplanować wyjazd do Königswinter w Niemczech.

IFD, czyli Międzynarodowe Stowarzyszenie Dekarzy to organizacja, która dba o najwyższą jakość wykonawstwa konstrukcji, poszyć i pokryć dachowych na całym świecie oraz o rozwój technologii dekarskich i promowanie innowacyjnych rozwiązań.

Od 29 do 31 października w w Steigenberger Grandhotel Petersberg w Königswinter (Niemcy) odbędzie się 63 Kongres IFD, który będzie niezwykłym spotkaniem dekarzy, przedstawicieli firm oraz producentów materiałów budowlanych i technologii dekarskich z całego świata. Wydarzenie będzie obfitować w liczne konferencje i merytoryczne dyskusje.

Podczas Kongresu na uroczystej gali poznamy także laureatów międzynarodowego konkursu IFD Awards 2015 na najpiękniejszy dach. Nagroda jest przyznawana w czterech kategoriach:

  • dachy dwuspadowe
  • dachy płaskie
  • dachy metalowe
  • okładziny ścian / fasady.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepiej wykonanych inwestycji oraz promowanie dobrych praktyk i wybitnych standardów w zakresie prac dekarskich.

Natomiast za nieco ponad rok będziemy w Polsce gościć najlepsze zespoły dekarskie z całego świata. Od 25 do 29 października 2016 r. potrwają 26 Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, które tym razem będą miały miejsce w Warszawie.

O tych wydarzeniach na pewno będziemy jeszcze informować. Warto odwiedzać naszą stronę oraz witrynę Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy. Szczegóły wkrótce.

Previous post

Dach w kąpieli. Co trzeba wiedzieć, by umyć pokrycie dachowe?

Next post

Ten straszny azbest. Kto i w jaki sposób powinien go zdemontować?

No Comment

Leave a reply