MateriałyNarzędzia

Wystartowały targi Warsaw Build 2015

Dziś odbędzie się pierwszy dzień Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015. Przyjdź, spotkaj się z ekspertami i zobacz nowości w technologiach i materiałach budowlanych oraz wykończeniowych.

Międzynarodowe Targi Budowlane i Wnętrzarskie Warsaw Build 2015 trwają od 16 do 18 września i odbywają się w Centrum Expo XXI w Warszawie przy ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14. Wstęp na targi oraz wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji. Więcej informacji na stronie.

Wydarzenie zrzesza ekspertów, specjalistów, inżynierów, projektantów i wykonawców oraz przedstawicieli firm z branży budowlanej. Około 100 producentów materiałów budowlanych, wykończeniowych i wnętrzarskich z kraju i zagranicy zaprezentuje swoje nowości ofertowe. Wśród produktów będzie można zobaczyć materiały i chemię budowlaną, technologie okienne i dekarskie, elementy wyposażenia wnętrz i dekoracyjne oraz maszyny i narzędzia. Profesjonaliści z branży budowlanej spotkają się pierwszego dnia, by porozmawiać o inwestycjach i zmianach w prawie budowlanym. W kolejnym dniu tematem wiodącym będzie budownictwo energooszczędne. Targi można odwiedzać od godz. 10 do 16.30.

Ostatniego dnia, czyli 18 września organizatorzy przewidzieli dzień otwarty dla pozostałych gości, inwestorów i osób zainteresowanych zagadnieniami branżowymi. To świetna okazja dla budujących lub remontujących, by porozmawiać z fachowcami i uzyskać cenne wskazówki na temat nowych technologii i materiałów budowlanych. Tego dnia hala targowa będzie czynna tylko do 15.

Previous post

Zasady układania papy termozgrzewalnej

Next post

Kup blachodachówkę i pomóż chorym dzieciom

No Comment

Leave a reply