Systemy rynnowe

Galeco zaprasza na targi BATIMAT 2015

Międzynarodowe targi branży budowlanej BATIMAT, które są organizowane we Francji to wydarzenie, które gromadzi tysiące wystawców i setki tysięcy zwiedzających z całego świata. Pod Paryżem nie zabraknie polskiego producenta rynien – firmy Galeco.

Targi BATMAT potrwają od 2 do 6 listopada 2015 roku w Parku Ekspozycyjnym Paris-Nord Villepinte.

Wystawa jest organizowana co dwa lata i dotyczy rozwiązań konstrukcyjnych i budowlanych, wykończeniowych, oferty materiałowej, sprzętu i narzędzi, pojazdów, a także technologii informatycznych i usług. Producenci zaprezentują nowości w asortymencie oraz innowacyjne produkty.

W 2013 roku zaprezentowało się podczas wydarzenia 2 526 firm, a halę wystawienniczą odwiedziło 353 632 gości. To świadczy, że BATIMAT to jedna z największych imprez branżowych w Europie.

W tym roku do Paryża pojedzie również firma Galeco – polski producent rynien i podbitki dachowej. Na targach firma zaprezentuje dwa innowacyjne systemy rynnowe: system Galeco STAL2 z rynną kwadratową oraz Galeco BEZOKAPOWY – system dedykowany nowatorskim rozwiązaniom architektonicznym dla domów bez okapu. Więcej o nowoczesnych systemach rynnowych można przeczytać tutaj.

Z ofertą Galeco będzie można zapoznać się w hali 5a, miejsce N86.

Więcej na Galeco.pl

Previous post

Izolacja nakrokwiowa - sposób na ciepłe i ładne poddasze użytkowe

Next post

63. Kongres IFD już niebawem

No Comment

Leave a reply