Dachy

Zawody TURBO DEAKARZ 2019 już niebawem!

Zawody Turbo Dekarz to inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, które w 2017 r. na Targach Budma zorganizowało pierwsze zawody zręcznościowe dla dekarzy.

Najbliższa edycja zawodów będzie miała miejsce na Targach Budma w Poznaniu w dniach 13-14 lutego 2019 r. w hali nr 6. Organizator nie przewiduje ograniczeń wiekowych, a każdy chętny jest proszony o zgłaszanie chęci udziału pod numerem telefonu: 503 123 908 lub mailem: biuro@dekarz.com.pl Szczegóły zadań i konkurencji zostaną podane w najbliższym czasie przez organizatora.

Targi Budma to jedno z ważniejszych miejsc spotkań producentów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, architektów, inwestorów, a także wykonawców. Dlatego też Polskie Stowarzyszenie Dekarzy właśnie przy tej okazji zdecydowało się na organizację konkursu dla dekarzy, tym samym dając powód tej grupie zawodowej do czynnego udziału w imprezie targowej. Po raz pierwszy zawody Turbo Dekarz rozegrano w 2017 i stało się to już corocznym zwyczajem.

Zadania konkursowe są bardzo zróżnicowane i  wymagają od zawodników sporo sprawności, umiejętności technicznych, ale także wiedzy z zakresu dekarstwa. Formuła konkursowa cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród młodego pokolenia, chociaż wśród uczestników nie brakuje również doświadczonych fachowców z wieloletnim stażem pracy.

Previous post

Rynny ocynkowane – trwałe na lata

Next post

Bezpieczne obuwie dla dekarza

No Comment

Leave a reply